Personal

Nom Complet correu-e Telèfon Servei
Alejandro Padilla García alejandro.padilla@cid.csic.es 2020 Estabulari
Ana Sotres Fernández ana.sotres@cid.csic.es 1123 Comunicació i Difusió Científica
Anna Farré Sánchez ana.farre@cid.csic.es 1140 Facturació Nacional
Àngels Quiroga Fernàndez angels.quiroga@cid.csic.es 1187 Dietes i Viatges
Antonio Cano Ybáñez antonio@cid.csic.es 2192 Informàtica
Bernardino Rodríguez Segura bernardino.rodriguez@cid.csic.es 1189 Justificació Projectes
Bernat Puigdomènech Pascual bernat.puigdomenech@cid.csic.es 2190 Informàtica
Carlos Santalices Redondo carlos.santalices@cid.csic.es 1191 Suport Informàtica Gestió
Carmen Jiménez Sánchez carmen.jimenez@cid.csic.es 1105 Suport Gerència
David López Pinar gestiondepersonal@cid.csic.es 1118 Gestió de Personal
Elena Martínez Serra elena.martinez@cid.csic.es 1106 Gestió Administrativa
Esperanza Yélamos Muñoz esperanza.yelamos@cid.csic.es 1138 Gestió Ingressos
Esperanza de Julián Margalef esperanza.dejulian@cid.csic.es 1157 Gestió Administrativa
Eva Maria Cabrera Afonso eva.cabrera@cid.csic.es 1186 Justificació Projectes UE
Eva Prats Miravitllas eva.prats@cid.csic.es 2015-2020 Estabulari
Fernando del Blanco Rodríguez fernando.delblanco@cid.csic.es 1173 Biblioteca
Garay Sosa Domínguez maria.sosa@cid.csic.es 1139 Justificació de Projectes i Auditories
Gemma Fabriàs Domingo gemma.fabrias@cid.csic.es 1109-1202 Directora
Inmaculada Claparols Carrera inma.claparols@cid.csic.es 1120 Patrimoni
Isabel Masip Masip isabel.masip@cid.csic.es 2153 Unitat Transferència de Coneixement
Joan Carles Martínez Mateo jcmartinez@cid.csic.es 2191 Informàtica
Jordi Burgos Fernández jordi.burgos@cid.csic.es 1119 Gestió de Personal
José Antonio Baena Orcera jose.baena@cid.csic.es 1005 Magatzem
José Antonio Pérez Barrio joseantonio.perez@cid.csic.es 1106 Habilitat
José Aznar Carreño jose.aznar@cid.csic.es 1167 Consergeria
Juan Colombo Páez juan.colombo@cid.csic.es 1005 Magatzem
Juan Manuel Rodríguez Palacios juanmanuel.rodriguez@cid.csic.es 2014-2020 Estabulari
Lara Arias Orbaneja lara.arias@cid.csic.es 1005 Magatzem
Leonor Moliner Ferrer leonor.moliner@cid.csic.es 1170 Suport Administratiu
Lídia Beltran Fabregat lidia.beltran@cid.csic.es 1187 Dietes i Viatges
Lluís Fajarí Agudo gerente@cid.csic.es 1104-1105 Gerent
Marc Mañas Galán marc.manas@cid.csic.es 1003-1015 Manteniment
María Dolores Vega Roldán dolores.vega@cid.csic.es 1117 Consergeria - Centraleta
Nieves Forcada Pardo nieves.forcada@cid.csic.es 1054-1005 Compres
Núria Guillem Argiles prlcid@cid.csic.es 1113 Prevenció de Riscos Laborals
Núria Soto Núñez nuria.soto@cid.csic.es 1107 Facturació Internacional
Raúl Margelí Requena raul.margeli@cid.csic.es 2175 Informàtica
Rosa Andreu Albertos rosa.andreu@cid.csic.es 1188 Justificació Projectes EU
Rosa Isart Margarit rosa.isart@cid.csic.es 2175 Patrimoni
Teresa Moreno Pérez teresa.moreno@cid.csic.es 1121-1573 Vice-directora