Personal

Nom Complet correu-e Telèfon Servei
    1196 Dietes i Viatges (Geociències)
Adrià Cera Muñoz adria.cera@cid.csic.es 2176 Informàtica
Alejandro Padilla García alejandro.padilla@cid.csic.es 2015-2020 Estabulari
Alejandro Rodríguez Bermejo alejandro.rodriguez@cid.csic.es 2186 Comunicació i Difusió Científica
Ana Sotres Fernández ana.sotres@cid.csic.es 2186 Comunicació i Difusió Científica
Anna Farré Sánchez ana.farre@cid.csic.es 1140 Facturació Nacional
Àngels Quiroga Fernàndez angels.quiroga@cid.csic.es 1187 Dietes i Viatges
Antonio Cano Ybáñez antonio@cid.csic.es 2192 Informàtica
Bernardino Rodríguez Segura bernardino.rodriguez@cid.csic.es 1135 Justificació Projectes
Carlos Santalices Redondo carlos.santalices@cid.csic.es 1191 Suport Informàtica Gestió
Carmen Jiménez Sánchez carmen.jimenez@cid.csic.es 1105 Suport Gerència
Carmen Vélez García carmen.velez@cid.csic.es 1169 Gestió de Personal
David López Pinar gestiondepersonal@cid.csic.es 1118 Gestió de Personal
Elena Martínez Serra elena.martinez@cid.csic.es 1106 Habilitada
Esperanza Yélamos Muñoz esperanza.yelamos@cid.csic.es 1138 Gestió Ingressos
Esperanza de Julián Margalef esperanza.dejulian@cid.csic.es 1157 Gestió Administrativa
Eva Maria Cabrera Afonso eva.cabrera@cid.csic.es 1139 Justificació Projectes UE
Eva Prats Miravitllas eva.prats@cid.csic.es 2015-2020 Estabulari
Fernando del Blanco Rodríguez fernando.delblanco@cid.csic.es 1173 Biblioteca
Garay Sosa Domínguez maria.sosa@cid.csic.es 1136 Justificació de Projectes i Auditories
Isabel Masip Masip isabel.masip@cid.csic.es 2153 Unitat Transferència de Coneixement
Jesús Joglar Tamargo joglar@cid.csic.es 1121 Vice-director
Jordi Burgos Fernández jordi.burgos@cid.csic.es 1120 Gestió de Personal
Jordi Martínez Blanch jordi.martinez@idaea.csic.es 1189 Justificació Projectes UE
Jordi Sánchez Maldonado jordi.sanchez@cid.csic.es 1005 Magatzem
José Antonio Baena Orcera jose.baena@cid.csic.es 1005 Magatzem
José Aznar Carreño jose.aznar@cid.csic.es 1167 Consergeria
Juan Manuel Rodríguez Palacios juanmanuel.rodriguez@cid.csic.es 2014-2020 Estabulari
Lara Arias Orbaneja lara.arias@cid.csic.es 1005 Magatzem
Leonor Moliner Ferrer leonor.moliner@cid.csic.es 1170 Suport Administratiu
Lídia Beltran Fabregat lidia.beltran@cid.csic.es 1137 Dietes i Viatges
Lluís Fajarí Agudo gerente@cid.csic.es 1104-1105 Gerent
María Dolores Vega Roldán dolores.vega@cid.csic.es 1117 Consergeria - Centraleta
Mariana Pizarro Guerrero mariana.pizarro@cid.csic.es 1054-1005 Compres
Núria Guillem Argiles prlcid@cid.csic.es 1113 Prevenció de Riscos Laborals
Núria Soto Núñez nuria.soto@cid.csic.es 1107 Facturació Internacional
Odalys Padrón Padrón odalys.padron@cid.csic.es 1123 Justificació Projectes Europeus
Oriol Font Piqueras oriol.font@cid.csic.es 1174 Prevenció de Riscos Laborals
Paulino Mata Aparicio paulino.mata@cid.csic.es 1119 Gestió de Personal
Pedro Haro Pío pedro.haro@cid.csic.es 1003 Manteniment
Raúl Margelí Requena raul.margeli@cid.csic.es 2175 Informàtica
Rosa Isart Margarit rosa.isart@cid.csic.es 1190 Patrimoni
Teresa Moreno Pérez teresa.moreno@cid.csic.es 1109 Directora